قیمت عمده بز گوشتی پروار شده

قیمت برای خریداران و مشتریانی که قصد خرید عمده بز یا بزغاله گوشتی پروار شده بالای ۲۰۰ رأس را دارند، در سایت دام و طیور با توافق دو طرف فروشنده و خریدار زیر قیمت بازار دام و بسیار مناسب تر تعیین می شود.
بز گوشتی پروار شده در کشورهای مختلف نسبت به انواع دیگر بز بخصوص کشورهای نیمه توسعه یافته- توسعه یافته و گوشت دام های دیگری مثل گوسفند، گوساله و گاو از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا این کشورها دریافته اند که درصد چربی و کلسترول گوشت بز بسیار کمتر اما مزیت و منفعت های بیشتری دارد که نتیجه آن جامعه ی سالم تری خواهد بود.
وقتی صحبت از بز گوشتی پروار شده به میان می آید، منظور این نیست که این نوع بز دارای چربی زیادی است بلکه منظور این است که رشد این بز به حد نصاب برای کشتار رسیده و کیفیت گوشت آن در حد مطلوب می باشد.
پروار گزینه ای برای تغذیه استراتژیک دام هایی مثل بز و گوسفند است که مزایای زیادی در پی دارد. مشخصات فنی کاملا ساده ای دارد، دامداری های بزرگ و کوچک به راحتی می توانند آنرا اجرایی نمایند و از نتایج آن سود عالی ببرند.
از جمله مزایای آن کوتاه مدت بودن این دوره (۹۰ تا ۱۲۰ روز) برخلاف دیگر فعالیت های تولید فرآورده های دامی است و اینکه دامپرور بعد از اتمام مدت زمان پروار با فروش بز گوشتی پولش را نقد دریافت می کند.
در سایت دام و طیور به منظور افزایش مصرف خانواده ها و جا افتادن گوشت بز به عنوان گوشت قرمزی با کیفیت تر نسبت به گوشت گاو، گوساله و گوسفند، برای فروش عمده بز گوشتی پروار شده بالای۲۰۰ رأس قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تری ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *