فروش بهترین بز سانن شیری در خوزستان

بزهای سانن یکی از شیری ترین بزهای پرورشی می باشند که در بین چندین نژاد مطرح در زمره مشهور ترین و مناسب ترین بزها جهت پرورش محسوب می شوند و در خوزستان امروزه با بهترین قیمت بفروش می رسند.
بزهای سانن نژادی مشهور و بسیار پر شیر از دام های پرورشی می باشند که با هدف تولید شیر و همچنین توزیع شیر بز در دامداری ها و مراکز شخصی گوناگون پرورش می یابند و تکثیر می شوند.
این نژاد از بزها از پستان هایی سرشار از شیر پر چرب برخوردارند و علاوه بر آن در زمره سازگار ترین بزها به حساب می آیند.
در حال حاضر بسیاری از پرورش دهندگان دام و دامداران، این نژاد از بزها را با شرایط پرورشی مساعد و مناسب نگهداری می نمایند و در جهت عرضه و توزیع شیر پرچرب بز بهترین خوراک را به این دام ها ارائه می کنند.

ویژگی و مشخصات بزهای شیری سانن

بزهای سانن همانطور که گفتیم از پرشیر ترین دام ها محسوب می شوند و دارای پستان های بزرگ و سرشار از شیر پرچب هستند که زیستگاه اصلی این دام های رورشی در سوئیس بوده رنگی خاکستری یا سفید یکدست دارند.
بزهای سانن درشت اندام و دارای موهای کوتاهند و وزنی به سنگینی هشتاد کیلوگرم دارند که اغلب این بزها تا ۸۰ سانتیمتر بلندی قامت داشته و همچنین نوعی بز اصلاح شده می باشند.
گفته می شود که بزهای سانن می توانند در روز تا پنج لیتر شیر تولید کنند و احتمال زایش دوقلو پنجاه درصد و سه قلو پانزده درصد است و صرف نظر از شیر زیاد نوعی مولد خوب هم به شمار می روند و برای افزایش تعداد جمعیت گله گزینه مناسبی محسوب می شوند.
به تازگی بزهای سانن را این مجموعه همانند سایر نژادهای شیرده در سوسنگرد و دیگر شهرها ی خوزستان بصورت محدود عرضه می نماید و بعنوان بهترین گونه از بزهای پرورشی بفروش می رسانند.

4 دیدگاه دربارهٔ «فروش بهترین بز سانن شیری در خوزستان»

  1. با سلام
    اینجانب ساکن استان بوشهر شهرستان خورموج هستم آیا بز نژاد سانن قابل پرورش در استان بوشهر می باشد؟
    لطفا جهت خریداری بز سانن (آدرس، تلفن و قیمت)راهنمایی بفرمائید.
    با تشکر

    1. نسل پرورش یافته بز سانن و آلپاین این دامداری قادر به تطبیق با انواع اقلیم ایران می باشد و با تامین سایبان و حداقل وسایل خنک کننده همچون پنکه سقفی در تابستان بوشهر قادر به پرورش این نمونه از بز شیری خواهید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *