فروش بزهای نژاد بوئر در تهران

بزهای بوئر بهترین نژاد های گوشتی و پرورشی هستند که در بین دام های اهلی مورد توجه فراوان قرار گرفته اند و این بعلت توانایی شان در تولید گوشت می باشد بطوریکه امروزه در تهران این نژاد از فروش بسیار بالایی برخوردارند.
بزها از اهلی ترین دام های پرورشی هستند که سابقه پرورش و اهلی کردن این دام ها بسیار طولانی ست و اغلب شان امروزه بصورت اصلاح شده پرورش می یابند یعنی با اهداف تجاری اصلاح نژاد شده اند و توانایی شان در خصوص تولید گوشت یا شیر ارتقا یافته است.
نژادهای مختلفی ازین دام ها وجود دارند که در بین بزها قابلیت های منحصر بفردی دارند مثل سانن یا بوئر بطوریکه نسبت به دیگر بزها بهترین تولید کننده گوشت و شیر می باشند و حتی بعنوان بزهای دومنظوره یا چندقلوزا شناخته می شوند و همچنین در تهران از خرید و فروش بالایی، بصورت زنده برخوردارند.

بزهای نژاد بوئر دام هایی سودآور

بزها همانطور که گفتیم از نژادهای گوناگونی برخوردارند که به خاطر توانایی بالای شان در تولید فرآورده های پروتئینه یا لبنی سودآوری بالایی دارند و یکی ازین نژاد ها بزهای بوئر هستند.
این بزها در واقع منشا و خاستگاه شان آفریقای جنوبی است و از نظر معنای کلمه، نام شان به معنای مزرعه دار می باشد. این نژاد از گوشتی ترین بزها هستند و در زمره سودآورترین دام ها قرار گرفته اند به همین خاطر بهترین گزینه جهت پروار بندی می باشند.
بزهای بوئر بخاطر سازگاری بالا و مقاومت خوب از عهده بیماری بر می آیند و رشد عالی دارند و حتی گفته می شود که این نژاد با نژاد کایکوی نیوزلند تنها بزهایی هستند که مشخصات و ویژگی های کاملاً گوشتی دارند.
ناگفته نماند بزهای بوئر ترکیبی هستند از نژادهای آنقوره و هندی پدیدار گشته اند و در هوای گرمسیری هم به خوبی سازگاری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *