خرید آنلاین گوشت و شیر مرغوب بز

امروزه شیر و گوشت بز بعنوان محصولات مقوی و سرشار از املاح معدنی در بازار عرضه شده و با کیفیت مرغوب ارائه می گردند که برخی مراکز امکان خرید آنلاین این محصولات را فراهم ساخته اند.
بز پستانداری است که علاوه بر تولید شیر از تولید گوشتش نیز بهره های فراوان می برند و برخی از خانواده ها با نگهداری این حیوان اهلی امرار معاش می کنند.
بز ها برای تولید گوشت، مو و شیر پرورش داده می شوند و برخی هم بعنوان بزهای زایا برای تکثیر پرورش می یابند که هریک از این بزها نژاد های متعددی را شامل می شوند بعنوان مثال بزهای آلپاین در دسته بزهای شیری قرار می گیرند یا بزهای بوئر از گوشتی ترین بزها به حساب می آیند و حتی بزخی از بز ها مثل پاتری در نوع دو منظوره می باشند و هم در تولید شیر توانایی بالا دارند و هم در تولید گوشت بهترین قابلیت را دارند.
برخی دیگر از بز ها هم امروزه با هدف تولید نخ از پشم های شان استفاده می شود.
بطور کلی این حیوان مزایای زیادی دارد که بیشتر به خاطر تولید شیر و گوشت مورد استفاده قرار می گیرد و نگهداری می شود.
در حال حاضر این دو محصول مهم از طریق شرکت های عرضه کننده فرآورده های پروتئینه و لبنی به بازار وارد می گردند که برخی ازین مراکز امکان خرید آنلاین را فراهم ساخته اند و بهترین شیر و گوشت را بدست مشتریان می رسانند.

فواید گوشت و شیر بز

گوشت بز بعنوان یک گوشت قرمز سالم و کم چرب شناخته می شود و برای کسانیکه به فکر سلامتی شان هستند بهترین نوع گوشت است چراکه میزان چربی و کلسترولش از هر نشخوار کننده دیگری کمتر است و حتی از مرغ نیز این میزان پایین تر می باشد به همین علت می توان گوشت بز را در زمره سالم ترین گوشت ها جای داد.
گوشت بز نه تنها چربی پایین دارد بلکه آهن و پروتئینش بالاست و پتاسیم و سدیم نیز در آن یافت می شود و پروتئینش از گوشت بره بیشتر می باشد.
بزهایی مثل توگن برگ، نوبیان یا بزهای آلپی از پرشیر ترین بزها به شمار می روند که شیر شان مملو از مواد مغذیست و از خواص فراوان برخوردار می باشد.
شیر بز نسبت به شیر گاو و سایر شیر ها کمترین میزان حساسیت را ایجاد می کند و به بیانی دیگر بدون هیچ حساسیتی می توانید آن را مصرف کنید.
این شیر مقادیر بالایی از اولیگوساکارید را در خود دارد که به خاطر وجود این ماده به شیر مادر شباهت بسیار زیادی دارد و علاوه بر آن فلور باکتریایی را از بین می برد و به بیانی دیگر این شیر به خاطر وجود اولیگوساکارید مرغوب ترین و سالم ترین شیر است و این ماده همانند پروبیوتیک ها عمل می کند و سلامت بدن را حفظ می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *